سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ

دانلود پاورپوینت تحلیل فرودگاه دالاس واشنگتن

 

پاورپوینت تحلیل فرودگاه دالاس واشنگتن
این فایل شامل تحلیل فرودگاه دالاس واشنگتن دارای 37 اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

پاورپوینت تحلیل فرودگاه دالاس واشنگتن، 37 اسلاید؛ قابل ویرایش، شامل:

معرفی معمار
تاریخچه 
معرفی پروژه
موقعیت 
گروه طراحی 

وجه تسمیه

ویژگی فرودگاه دالاس واشنگتن

ویژگی معماری 
بررسی سقف فرودگاه دالاس واشنگتن
بررسی سازه
امکانات فرودگاه دالس واشنگتن
پلان طبقات
مقطع
و...

 

مختصری از متن:

لبه بیرونی بام از بتن در جا است که به شکل یک تیر انتهایی برای نگاه داری سه ستون از کابل های بین تیرها طراحی شده است. در مدت زمان ساخت، کیسه های موقتی شن روی سطح پیش ساخته توزیع شده بود تا فرم منحنی طنابی کابل ها تامین گردد. هنگامی که فرم منحنی دلخواه به دست آمد، 
بتن اطراف کابل ها ریخته شد و کابل ها برای ایجاد قوس های معکوس به منظور مقاومت در برابر نیروی رو به بالای باد، سخت گردیده (همراه با بار مرده سطح سقف) تیرهای بتنی ستون های عظیم طره شده موربی هستند که در مقابل رانش داخلی کابل های معلق مقاومت می نمایند. هریک از 16 برج با ارتفاع بیشتر، 20 تن (1/18 تن متریک) وزن از جنس فولاد مسلح دارند. 

 

عنوان : پاورپوینت تحلیل فرودگاه دالاس واشنگتن

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 37

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت