سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ

دانلود پاورپوینت بررسی معماری آکادمی علوم کالیفرنیا رنزو پیانو

 

پاورپوینت بررسی معماری آکادمی علوم کالیفرنیا رنزو پیانو

این فایل شامل بررسی معماری آکادمی علوم کالیفرنیا  اثر رنزو پیانو دارای 31 اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

پاورپوینت بررسی معماری آکادمی علوم کالیفرنیا -رنزو پیانو، 31 اسلاید؛ قابل ویرایش، شامل:

تاریخچه
گروه طراحی
موقعیت
مساحت
معرفی ساختمان

هدف طراحی آکادمی علوم کالیفرنیا رنزو پیانو

کانسپت طرح
ویژگی بنا
بررسی حجم آکادمی علوم کالیفرنیا رنزو پیانو
ویژگی سقف 
ویژگی طراحی

ویژگی معماری آکادمی علوم کالیفرنیا رنزو پیانو
ویژگی سایت
پلان
مقطع آکادمی علوم کالیفرنیا رنزو پیانو
و...

 

مختصری از متن:

حرکت های موجی شدید روی مسیر خطی بام بر گنبد افلاک نما آکادمی، جنگل و نمایشگاه وآکواریوم، که منعکس توپوگرافی تعیین ساختمان و فراخوانی وابستگی متقابل سیستم های تپه نمادین بر روی پشت بام نه تنها برای تاثیر بصری، بلکه همچنین برای حفاظت از انرژی طراحی شده اند.این تپه ها، که از ویژگی های دامنه در بیش از 60 درجه، هوای سرد را به درون مرکز ساختمان، و خروج از اطراف فضاهای نمایشگاهی.تهویه به طور طبیعی انجام می شود.
استراتژیک قرار داده شده نورگیرهای به طور خودکار باز و بسته می شوند و  اجازه ورود گرما و نور را به درون گنبد می دهند.این نورگیرها همچون نور خورشید جنگل های استوایی می باشند و برای کاهش انرژی مورد نیاز برای نور مصنوعی استفاده می شود.این نورپردازی در تاج پوشش شیشه ای، علاقه بصری برای بازدید کننده ها  را افزایش داده است.

 

عنوان : پاورپوینت بررسی معماری آکادمی علوم کالیفرنیا رنزو پیانو

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 31

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت