سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ

دانلود پاورپوینت بررسی معماری فرودگاه زاگرب

 

پاورپوینت بررسی معماری فرودگاه زاگرب
این فایل شامل بررسی معماری فرودگاه زاگرب دارای 28 اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

پاورپوینت بررسی معماری فرودگاه زاگرب ، 28 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

تاریخچه
معرفی فرودگاه 
موقعیت 
گروه طراحی
مساحت
بررسی حجم 
بررسی سقف
مصالح ترمینال 

ترمینال های فرودگاه زاگرب

پلان طبقات
مقطع
نما
و...

 

مختصری از متن:

در آخرین رقابت های بین المللی سال 2008 برای طراحی فرودگاه زاگرب 17 نفر شرکت کردند که سه نفر برنده جایزه Pritzker شدند، معماران Shigeru Ban (برنده جایزه نفر دوم) نورمن فاستر(برنده جایزه نفر سوم)و زاها حدید(برنده جایزه نفر پنجم) اعلام شدند در نهایت، هیئت داوران بین المللی جایزه نفر اول را به تیم طراحی Croatian داند.

این پروژه به عنوان بخشی از منطقه جدید برای توسعه آینده شهر Zagreb معرفی شده و موقعیت عملکردی خوبی دارد سایت فرودگاه زاگرب در قسمت جنوبی منظره ویژه‌ای به شهر دارد همچنین طبقه همکف این ترمینال کاملا ساده طراحی شده و شامل معابر ارتباطی، پایگاه هواپیما، ساختمان مرکزی و فضای کنترل ،حراست و سایر توابع دیگر نیز می باشد.

 

عنوان : پاورپوینت بررسی معماری فرودگاه زاگرب

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 28

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت